Uue aasta soovid mulle ja Sulle, kallis Naine

Kallis Naine, siin mulle ja Sulle mõned head soovid uueks aastaks!

Soovin meile Teadlikkust – teadlikkust valida puhtust, headust, soojust ja siirust!
Mitte, et me naiivsed oleksime, teame vägagi hästi – meis kõigis on see must ja valge Nõid. Ehk oled temaga ka kohtunud. Jaa, selle pimeda poole vastuvõtmises peitub tohutu jõud ja tegelikult ilma temata me polegi terviklikud! Aga kui Sa temaga endas kohtunud oled, siis ole kallis ja palun vali ja toida seda Valget Nõida.

Ja ma tõesti ei ütle, et mängi seda mängu, et “mina küll see pole”. Ei, seda mängu ma Sind see aasta mängima ei kutsu. Kutsun mängima ausat ja siirast, austavat ja armastavat PÄRIS mängu. Sellist, kus vajadusel, kui Sinu lõvikutsikaid miski ohustab, MÖIRGAD nii kõvasti, et kõik, mis või kes puhtust ja õrnust ohustab, jookseb värisedes minema ega julge enam Su suunas mõeldagi! Ja Sinu Lõvikutsikateks võivad olla Su kallid, Su enda püha aeg ja ruum, südameprojektid – kõik, mis Sinu jaoks oluline!

Jaa, ma soovin, et Sa oleksid selgelt oma jõus ja väes! Mitte hirmul, pinges ning valmis rünnakuks iga hetk. Ei, mitte seda! Seda teadsime juba eelmine aasta, et see ei toimi. Soovin, et Sul oleksid hoopis väga selged ennast austavad ja armastavad piirid. Ja kui siis kellelegi need ei sobi, siis head Tema teed talle. Sest sel aastal on meil midagi olulist siin korda saata ja me ei lase mitte kellelgi ega millelgi end oma teelt kallutada!

Soovin, et Sa oleksid ühenduses oma sisemise Tiigri, Lõvitariga! Selle julge, enesekindla, oma Kuningriigi Looja, väärika ja kindla Valitsejannaga. Sest Sa oled liider! Muidugi mitte selles koledas patriarhaalses mõttes, kus vajad teisi enda alla, et end hästi ja vägevana tunda! Eii, Sa oled hoopis täidetud teenimise õnnistusest ja loomise rõõmust. Sinu vägi tuleb otseühendusest Allikaga, iseenda sügavaima olemusega. Sa oled eeskuju, Sa inspireerid oma olemusega, sest Sa päriselt hoolid ja armastad! Armastad ennast, päriselt! Armastad loodust ja Emakest Maad, päriselt! Armastad teisi, päriselt! Oled Love in Action! Ja Sa tead, et maailma muutmine toimub seestpoolt väljapoole. Sa vibreerid seda, mida jagad! Sa elad oma Tõde!

Samal ajal Sa oled avatud ja õpid suurima hea meelega – lindudelt, loomadelt, taimedelt, puudelt, looduselt, inimestelt, valgusolenditelt, tähtedelt. Aga Sa teed seda selle sügava teadmisega, et Sa oled juba täiesti valmis ja terviklik. Sa oled juba kohal. Kohal iseendas ja Teadmises, et Sina oledki see. See, kes lõi need linnud, loomad, tähed, imelised ja ka mitte nii selged peeglid. Ja Buddha ja Jeesuse. Sulle hakkab meenuma, kes Sa päriselt oled.

Ja kallis Naine, enam Sa ei aja segamini päris tugevust võlts tugevusega. See, kes kõige lärmakam on, see tõesti pole kõige julgem, vaid hoopis kõige rohkem hirmul. Nüüd Sa tead, et õppida on rohkem temalt, kes elab väärikalt ja ilmselt üsna vaikselt omas tões ega käi seda teistele peale surumas. Ei, enam Sa ei anna oma väge ära!

See aasta Sa vaatad väga teadlikult, keda Sa oma ringi lased. Ei, Sa pole hirmunud ega ehita üles kaitseid, mis Sind ka kõigest heast eraldaksid. Sa lihtsalt oled väga heas kontaktis iseenda ja oma tunnetega. Kui miski, keski paneb Sind halvasti tundma, siis see miski ja keski Su ellu ei kuulu. Vähemalt sellisena. Aitab sellest, kui Sa andsid inimestele kolm, neli, viis, kuus…. võimalust. Olen ise austav ja armastav, vajadusel selgitan oma piire, aga kui siis ikka keeruline, siis järelikult ei pea see inimene mu elus olema. Ja nii on! Tõuseme edasi ja ülespoole!

Aaah, ma olen vaba, Sa oled vaba! Oleme alati olnud ja oleme ka uuel aastal! Sa võid tantsida täpselt nii hullumeelselt, totakalt, sensuaalselt, nagu Sa soovid. Sa võid naerda nii valjusti, kui Sa soovid! Sa võid luua, mida Sa soovid – isegi oma joogastiili, oma meditatsioonitehnika, omaenda kursuse! Mida iganes Sa tahad teha, kallis vaba ja metsik Naine, Sa võid seda kõike teha! Kõike, mis Sinu ilusast südamest ja kirglikust hingest välja soovib voolata, et siis siin maailmas oma elu elama hakata!

Ja see aasta oled Sa juba nii vägev, et kui keegi ka kuskil kadedusenooli Su suunas saatma peaks, siis need Sinuni lihtsalt ei jõua. Tegelikult Sa kasvad omaenda armastuseväes nii võimsaks, et kes ka julgeb Su peale mõelda halvas, saab kohe nakatatud armastusepisikuga ja tema koledus lahustub. Või kui talle ta Vastik Nõid siiski väga kallis on, siis on tal uuest aastast alates lihtsalt liiga ebamugav Su peale mõeldagi.

Kallis Naine, Sa ei vaja mitte kellegi luba, et päriselt elada ja iseendana särada. Palun näita maailmale, kes Sa tegelikult oled! Hirmuta oma säraga minema need, kes Sinu Valgust ei tähista ja tõmba ligi need, kes Sind veelgi kõrgemale tõstavad.

Sa oled Vaba tegemaks kõike, mida Sinu metsik süda ihaldab. Sa oled vaba loomaks seda, mida Sinu hing kogeda soovib. Sa oled vaba armastama lõputult ja piiritult iseennast, oma Elu ja kõike enda loodut. 2020 saab olema meie senise elu kõige vägevam Aasta! Ja nii on!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kontakt:

devi.jogiinikool@gmail.com

Liitu meililistiga:

© Devi Jogiinikool | devi.jogiinikool@gmail.com