Loodusrütmid ja nendega kooskõlas elamine

Head uut päikeseaastat, kallis Hing, kes Sa siia imelisele Maale kehastunud oled!

Eile, 25.12 algas pärast Päikese paaripäevast pesas puhkamist looduse uus aasta! Sellele eelnes pöördeline talvine pööripäev, mil päev oli aasta lühim ja öö pikim. Võisid sel ajal ja sellele eelneval ajal kogeda pisut enam raskust – seda selleks, et vabaneda veel kõigest, mida uude värskesse aastaringi polnud vaja kaasa tuua. Nüüd iga päevaga tuleme pimedusest välja üha enam valgusesse, helgusesse, kergusesse!

Usun nõustud, et Loodus pole inimese loodud ning võib-olla isegi nõustud, et looduse nii nähtavad ja nähtamatud jõud on loodud väga intelligentse Kõrgema Teadvuse poolt. Kui elame vastuolus looduse ja selle rütmidega, siis läheme vastuollu oma Kõrgema olemuse, Algallikaga. Sellisel juhul ei tunne me end ei füüsiliselt, mentaalselt ega emotsionaalselt hästi.

Mida rohkem me aga nende looduslike rütmidega joondume, seda lähemale me Algallikale ehk Loojale jõuame. Mida enam elame kooskõlas looduse ja selle rütmidega, seda enam elame kooskõlas Algallikaga ning täiesti loomulikult kaasneb selle sünkroonsusega rahu, tasakaal ja harmoonia.

PS! Koos uue aastaga ja uue hingamisega on meil ka täna Kuu loomine, mis toetab meid veelgi ilusama, kergema, armastuserohkema aasta loomisel!

Jaa, täna on ideaalne aeg unistamiseks, visioonide seadmiseks, oma elu teadlikuks loomiseks! Ja kui juba unistada, siis SUURELT!

Imelist uut aastat kooskõlas Looja ja loodusega!

Armastuses
Devi

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kontakt:

devi.jogiinikool@gmail.com

Liitu meililistiga:

© Devi Jogiinikool | devi.jogiinikool@gmail.com