Naiseliku Ühendumise ja Toortoidu Retriit Lõuna-Portugalis
1.-7. oktoober 2024

Naiseliku ühendumise ja Toortoidu Retriit Lõuna-Portugalis
2024. aasta oktoober

Kallis naine!

Kutsume Sind väestavale puhkusele Lõuna-Portugali, et ühenduda iseenda sügavuse ja tarkusega, teiste Naiste hoituse ja toetusega, ürgse looduse ja elava toiduga. Saame üheskoos kogeda hõrgutavaid maitseelamusi, naiselikke praktikaid ning ümberkaudseid väepaiku looduses!

See on võimalus kohtuda teiste teadlikul enesearmastuse teekonnal olevate Naistega, kes soovivad oma Keha eest parimal võimalikul moel hoolitseda.

Sealhulgas nautida 7 päeva parima kvaliteediga puhtalt kasvatatud värsket ja kohalikku toitu. Me alustame oma hommikuid värskelt pressitud mahlade ja vitamiinirohkete eksootiliste puuviljadega ning lõpetame oma päevad hullutavate toortoidu hõrgutistest õhtusöökidega. See saab olema tõeline maitseelamus, andes võimaluse meie Kehadele puhastuda ja uueneda.

Samal ajal kogeme naiselikke praktikaid, meditatsioone ja tervendavaid helisid, mis meid sügavuti lõdvestavad ning toovad meid veel paremini ühendusse iseenda tarkuse ja väega. Lisaks avastame ümberkaudseid Lõuna-Portugali väekohti, kus ühendume elementide ja loodusjõududega läbi ilusate rituaalide.

Meie tiimi liikmeks on ka IndieVideo Ilona, mis tähendab, et Sul on soovi korral võimalus saada endast kauneid mälestusi ja fotojäädvustusi.

Naiseliku ühendumise ja Toortoidu Retriit on kantud Noorkuu kasvavast energiast, mis väestab meie uute alguste seemnete idanemist.

 

Sind ootavad ees värskelt pressitud toormahlad, vitamiinirohked eksootilised puuviljad ning toortoidu hõrgutised! Retriidil pakume kuumtöötlemata elavat toitu, mis on värske, kohalik ja puhtalt kasvatatud.

Kahe peale kokku on meil 20 aastat toortoidu kogemust ja soovime Sinuga jagada, kuidas seda elustiili Naisena elada – millised toidud ja retseptid just Naiselikku keha ja hormonaalsüsteemi toetavad.

Retriidil on olemas imeline toiduhaldjas, kes igapäevaselt meile armastusega toitu valmistab. Lisaks on meil võimalus ka ise õppida, kuidas kiirelt ja lihtsalt maitsvaid toortoite valmistada.

Hommikuks on meil värskelt pressitud mahlad ja rikkalik valik mahlaseid puuvilju. Lõunaks toekamad smuutikausid ning õhtusöögiks erinevad toortoidu hõrgutised (nt pitsa, lasanje, sushi, rikkalikud salatid, vrapid jne). Kindlasti naudime ka suussulavaid toormaiuseid.

Asukoht

Meie retriit toimub Lõuna-Portugalis, Algarve piirkonnas, mis on ümbritsetud lummavate ookeaniäärsete vaadete ja liivarandadega ning mägiste alade, koskede ja väepaikadega. Meid majutab 7 päeva ja 6 ööd hubane ja kaunis Monchique’i mägedes asuv Montalma Casa de Campo.

Kõrge vibratsiooniga toortoit

Sind ootavad ees värskelt pressitud toormahlad, vitamiinirohked eksootilised puuviljad ning toortoidu hõrgutised! Retriidil pakume kuumtöötlemata elavat toitu, mis on värske, kohalik ja puhtalt kasvatatud.ahe peale kokku on meil 20 aastat toortoidu kogemust ja soovime Sinuga jagada, kuidas seda elustiili Naisena elada – millised toidud ja retseptid just Naiselikku keha ja hormonaalsüsteemi toetavad. Retriidil on olemas imeline toiduhaldjas, kes igapäevaselt meile armastusega toitu valmistab. Lisaks on meil võimalus ka ise õppida, kuidas kiirelt ja lihtsalt maitsvaid toortoite valmistada. Hommikuks on meil värskelt pressitud mahlad ja rikkalik valik mahlaseid puuvilju. Lõunaks toekamad smuutikausid ning õhtusöögiks erinevad toortoidu hõrgutised (nt pitsa, lasanje, sushi, rikkalikud salatid, vrapid jne). Kindlasti naudime ka suussulavaid toormaiuseid.

Tegevused

• Avardavad maitseelamused
• Naiselikkust võimendavad praktikad
• Ühendavad ja tõstvad jagamisringid
• Aktiveerivad ava- ja lõputseremooniad
• Pehmed hommikused Kehatempli äratused
• Õhtused lõõgastavad ja tervendavad helirännakud
• Sügavalt lõdvestavad juhendatud meditatsioonid
• Ilusad rituaalid elementide ja loodusjõududega ühendumiseks
• Avastusretked Lõuna-Portugali loodusesse ja väekohtadesse
• Soovi korral maagiline fotosessioon

Töötoad

• Naised ja Kuu – kuidas elada ja luua Naiselikus väes
• Toortoitumine Naistele – kuidas valmistada toortoitu maitsvalt
toetades sealjuures Naise keha ja hormonaalsüsteemi
• Jaanika ja Elis jagavad oma isiklikke toortoidu kogemusi, mida
on meil kahepeale kokku juba 20 aastat: küsimused-vastused
• Praktiline toortoidu töötuba I: rikkalikud salatid ja
maitseküllased kastmed
• Praktiline toortoidu töötuba II: kehasõbralikud magusad
naudingud

Meie

Jaanika Loore Savolainen

Olen toortoitumise teekonda käinud 12+ aastat ja see on olnud üks vägev enesearmastuse, avanemise ja tervenemise teekond. Sellest on saanud minu elustiil, kus oluline koht on ka puhastel eeterlikel õlidel ja ülemhelidel.

Mind huvitavad pikaealisuse saladused, kuidas elada kvaliteetselt loodusega kooskõlas. Mulle meeldib uurida ja õppida, enda peal katsetada ja kogeda ning sellest välja koorunud kingitusi maailmaga jagada. Pean oluliseks lisaks toitumisele liikumist, hingamist, toetavate mõtete mõtlemist, loodusega kooskõlas elamist, toidu kasvatamist permakultuuri põhimõtete järgi ning kvaliteetsete, naturaalsete ja jätkusuutlikult valmistatud saaduste kasutamist oma igapäevaelus.

Mulle meeldib kombineerida oma kodumaa kultuuri teiste vägevate maade traditsioonidega. Oma isikliku kogemus põhjal olen oma ellu integreerinud loodusega kooskõlas elamise, toortoidu, ülemhelid ja eetervõlurid – need kõik loovad kergusega ruumi, kus isetervenemine on võimalik.

Devi Aditi Loreena

Olen Reiki ja jooga õpetaja, Devi Reikistuudio ja Devi Jogiinikooli looja. Toortoitumisega puutusin esimest korda kokku ülev 10 aasta tagasi ning elustiilina valisin selle neli-viis aastat tagasi, kui asusin sügavamale oma Kehatempli tervendamise teekonnale. Nende viimaste aastate jooksul olen nautinud toortoidu maailma põnevaid ja puhtaid maitseid ning kogenud ka selle tervendavat ja puhastavat väge.

Lisaks füüsilisele tasandile võlub mind toortoidu juures veel enam selle spirituaalne tasand, mis väljendub sügavamas rahus, selguses, tasakaalukuses ning kohalolus ja ühendatuses. Minu jaoks on kõrgevibratsioonilise toortoitumise valimine spirituaalne teekond, mis toob meisse kuhjaga eluenergiat ja teadlikkust.

Lisaks tervislikele eluviisidele on minu kireks naiselik vägi ja spirituaalsus ning läbi Devi Jogiinikooli rännakute juhatan ma Naisi oma väesse ja armastavasse ühendusse oma Kehatempli ja seksuaalsusega. “Kehatempli äratamise rännakutel” jagan Naistega, kuidas oma naiselikku tsüklilist Keha ja hormonaalsüsteemi toortoidu, puuviljade, ja toormahlade toel puhastada ja tervendada.

Mind on avardanud elu spirituaalsetes kogukondades Balil ja Tais, mis on ühtlasi ka iga toortoituja unistuste sihtkohaks.

 

Ilona Adamson

Olen Ilona ja ma olen jäädvustaja alates aastast 2016. Ühelt poolt olen naine, kes seikleb.. eelkõige enda sees, proovides mõtestada inimeseks olemist. Teiselt poolt olen fotograaf.. märkan, vaatan silma, vajutan kaamera nupule ja seal see on – igaveseks jäädvustatud hetk. Minu tööga saab tutvuda siin: Instagram

 

Retriidi hind ja aeg

Retriidi hind on 1800 eurot ja toimub 1.-7.10.2024.

Hind sisaldab:

• 6 ööd kaunites kahestes tubades Montalma Casa de Campo’s
• 3 rikkalikku toidukorda päevas
• Snäkke toidukordade vahepeal
• Väljasõite loodusesse ja ookeani ääre
• Kogu retriidi programmi, hoitust, töötubasid ja tegevusi
• Fotojäädvustusi meie retriidist

Hind ei sisalda:

• Transpordikulusid retriidile jõudmiseks
• Eraldi fotosessiooni IndieVideoga

Kellele meie retriit sobib?
Naistele, kes on teadlikul enesearmastuse teekonnal ja väärtustavad naistega koos loomist ning kel on huvi toortoitumise ja tervislikkuse vastu. Varasem toortoitumise, naisteringide ja naiselike praktikate kogemus ei ole oluline. Erinevas elueas naised rikastavad retriidikogemust.

Näidispäevakava

Meie päevad on üles ehitatud selliselt, et söögikordade järel on ruumi nii naiselikele jagamistele kui ka vaiksele ajale iseendaga.

REGISTREERIMINE on avatud!

Kui Sa soovid oma koha meie retriidil kindlustada, siis pane end kirja SIIN.

Kui soovid midagi täpsustada või üle küsida, siis kirjuta meile julgelt: devi.jogiinikool@gmail.com

Sinu koha retriidil tagab ettemaks 333 eurot. Kogu retriidi maksumust on võimalik tasuda mitmes jaos.