1:1 Holistiline nõustamine

1:1 Holistiline nõustamine

Juhatan Sind sel ilusal ja pühal enesearmastuse teekonnal koju iseendasse, oma naiselikku väesse, et puhkeda õide selle särava Naisena, kes Sa tegelikult oled!

Juhatan Sind sel ilusal ja pühal enesearmastuse teekonnal koju iseendasse, oma naiselikku väesse, et puhkeda õide selle särava Naisena, kes Sa tegelikult oled!

Saan Sind toetada:

 • Kui tunned, et oled kaotanud ühenduse oma elurõõmu ja kirega.
 • Kui tunned, et kannad endas teiste, sealjuures eelmiste partnerite raskeid energiaid.
 • Märkad endas esivanemate mustreid kordumas ja neid edasi kandmas.
 • Soovid olla ettevõtlik, loov ja äge Naine ilma oma õrnust ja pehmust kaotamata.
 • Soovid luua oma Elu läbi magneetilise naiseliku väe oma tsüklilist loomust austades ning selle kingitusi ära kasutades.
 • Tahad olla julge ja enesekindel Naine.
 • Soovid ühenduda oma sisemise Targa Naisega ja iseennast vankumatult usaldada.
 • Igatsed avaneda naudingulisusele, sensuaalsusele ja seksuaalsusele – Elule ärgata!
 • Soovid äratada oma loomingulisuse.
 • Soovid avada oma hääle, julgeda rääkida oma tõde, maailmaga enda ilu ja tarkust jagada.
 • Vajad holistilist ja looduslikku tuge oma Naiseliku tervise, menstruaaltsükli ning hormonaalse tasakaalu osas.

Seansid toimuvad Zoom videokõne vahendusel E-P hommikustel ja päevastel aegadel. Saad seansi vastu võtta enda jaoks kõige mugavama kohas – oma kodus.

Tasakaal seansi eest on 111 eurot, palun arvesta u 1,5-2h täiesti vaikset, rahulikku, segamatut Sinu aega.

Alustame häälestusega, seejärel vestleme ning selgitame välja, millist juhatust ja toetust hetkel vajad. Pärast seda viin Sind meditatiivsele ja tervendavale rännakule Algallika energiates armastavate Jumalannade toel. Lõpetades annan Sulle kaasa praktilised tööriistad, mis Sind igapäevaselt toetama jäävad.

Teemad, milles saan Sulle toeks olla:

Naiselik loomine ja ettevõtlus

Naistena ei ole me staatilised ega lineaarsed, vaid hoopis tsüklilised nagu Maaema ja Kuu. Just nagu Kuu kasvab ja kahaneb, kasvame ja kahaneme ka meie – mõnikord me ilmume kohale täies säras ja hiilguses, oleme energeetilised ja ekstravertsed nagu Täiskuu, mõnikord aga oleme vaiksed, mõtlikud ja introvertsed nagu Noorkuu.

Me kogeme kuu jooksul nelja erinevat faasi, mille jooksul toimuvad muutused meie hormonaalses tasakaalus, ajukeemias, energiatasemes, meeleolus ning isegi immuunsüsteemis – me ei ole üks ja see sama Naine iga päev! Ja mis on veelgi põnevam – Naise keha ja selle tsüklid peidavad endas tohutut väge – igas faasis on meil teatud kõrgendatud tugevused!

Tundes oma naiselikku keha ja tsüklilisust saame me seda energeetilist voogu ära kasutada ning luua kogu oma potentsiaali ulatuses – olla vägevad Loojad, elades sealjuures kooskõlas oma naiseliku keha ja loomuliku rütmiga ilma oma naiselikku pehmust ja õrnust kaotamata.

Naiselikkus ja õrnus

Oma töös Naistega olen kokku puutunud nii paljude armsate ja eriliste Naistega, kes on meie hullumeelses, üleliia maskuliinses, tegutsemisele ja produktiivsusele suunatud ühiskonnas kaotanud ühenduse enda naiselikkusega – oma vastuvõtlikkuse, pehmuse ja õrnusega. Nii tihti on nad pinges, ärritunud, stressis ja väga väsinud. Aitan lahustada neid karme ja raskeid kihte, et saaksid lõdvestuda oma naiselikku õrna olemusse. Ja muidugi teeme seda koos ennast austavate ja armastavate piiride seadmisega, olles endas kindel, et ütled “JAA” ainult siis, kui Su seda päriselt soovid ning vajadusel ka “EI” ilma igasuguste süümepiinadeta.

Sensuaalsus ja seksuaalsus

Aitan Sul ühenduda selle mõnusa mahlase ja sensuaalse osaga endast, mis võib-olla on unne vajunud. Äratame Su meeled ja tundlikkuse ning loome ühenduse Su naudingulisega, Sinu sisemise Veenusega. Õpetan Sulle tantristlikke seksuaalseid praktkaid, mida jogiinid aastatauhandeid kasutanud on. Armas Naine, Sinu sünniõigus on kogeda naudingut ja meie kõigi kehad on selleks loodud.

Naiste tervise holistiline nõustamine

Kui Sul on muresid oma Naiseliku keha, menstruaatsükli ja hormonaalse tasakaaluga, siis saan Sind toetada pakkudes Sulle looduslikke ja holistilisi võimalusi enda keha toetamiseks. Meie abilised on väekad ravimtaimed ja eeterlikud õlid, tervendavad toidud ja Naistele olulised toidulisandid, Naise keha toetavad jooga asanad ning muud kehapraktikad ja tööriistad. Kõige olulisema asjana proovime üheskoos välja selgitada ja tervendada tasakaalutuse sügavamad juurpõhjused.

Kui tunned, et soovid nendes teemades juhatust ja tuge, siis kirjuta mulle:
devi.jogiinikool@gmail.com

või täida ära allolev vorm ja ma võtan Sinuga ühendust esimesel võimalusel.

Armastusega,

Devi Aditi Loreena

Kontakt:

devi.jogiinikool@gmail.com

Liitu meililistiga:

© Devi Jogiinikool | devi.jogiinikool@gmail.com