Online Loeng-Meditatsioon "Eduka ja küllusliku Elu loomine"

Kallis Mees, armas Naine, kutsun Sind küllusteadvust ja loomepotentsiaali aktiveerivale online Loeng-meditatsioonile “Eduka ja küllusliku Elu loomine”.
AEG: N, 22.02 kell 19:00 (kokku u 2,5h).
JÄRELVAATAMISE VÕIMALUS!

35.00

Kutsun Sind N, 22.02 algusega kell 19:00 online töötuppa “Eduka ja küllusliku Elu loomine”!

Töötuba koosneb kolmest osast:

I osa
Esimeses osas jagan Sinuga loomise seaduseid ja seda, miks meie manifesteerimised tihti ei toimi. Jagan ka seda, kuidas need siis päriselt toimima panna – kuidas luua nii, et meie südamesoovid ja kõige kõrgemad hingeteed ka siin füüsilises reaalsuses realiseeruksid. Läheme sügavale!

II osa
Teises osas loome selgust ja konkreetsust – paneme oma soovid teele ja anname tellimused töösse. Paneme oma taotlused kirja nii, et need ka looks. Annan Sulle kaasa ka võimsa afirmatsiooni, mis päriselt toimib.

III osa
Kohtumise kolmandas osas aktiveerime läbi juhendatud meditatsiooni oma potentsiaali, joondume oma soovitud reaalsusega ja häälestume sellele.

KOHT: kohtume zoom keskkonna vahendusel. See tähendab, et Sa saad meie ringiga ja ühisväljaga ühineda mugavalt ja mõnusalt ükskõik kust maailma otsast! Info ühinemise kohta saadan Sulle pärast registreerimist.

AEG: N, 22.02 kell 19:00 (kokku u 2,5h). Kui see aeg Sulle ei sobi, siis sellest pole midagi, kuna loeng ja meditatsioon salvestatakse. Kõigile osalejatele saadetakse see kohtumise järel vaatamiseks või uuesti kogemiseks.

TASAKAAL: tasakaal loeng-meditatsiooni eest on 35 eurot.

Küllusliku loomiseni
Devi Aditi Looreena

Kontakt:

devi.jogiinikool@gmail.com

Liitu meililistiga:

© Devi Jogiinikool | devi.jogiinikool@gmail.com  |