Armas Naine, minu nimi on Elis,
Devi Aditi Loreena.

Soovin jagada Sinuga lugusid seoses mu erinevate nimedega, mis mulle nii tähenduslikud on ning mis mu senist teekonda ka pisut avavad.

Niisiis 💗 neli toetavat nime minu Elus – Elis ja Devi Aditi Loreena.

Nimi “Devi” tuli minuni, kui 2015. aasta sügisel pärast aasta aega Tais elamist tagasi koju haldjamaale, Eestisse kolisin. Ilma igasuguse visiooni ja planeerimiseta sündis mu armsasse kodulinna Tartusse tervendav ruum – Devi Reikistuudio. Olin Tais ja Indias reisides (taas)kohtunud erinevate Jumalanna energiatega ja tundsin nendega tugevat sidet. Sain esimest korda aru, et minu teekond on tugevalt seotud Naisenergia tervendamisega nii iseendas kui ka teistes. Kuna Reikistuudio sai loodud tugevalt Püha Naisenergiast kantuna, siis saigi selle nimeks Devi, mis sanskriti keeles tähendab Jumalannat. Ja kuna ka mind hakati selle nime järgi kutsuma, siis võtsin selle austuse ja tänuga vastu.

Lugu teise sanskritikeelse nime “Aditiga” pärineb samuti Indiast ja on mu jaoks eriti püha. 2015. aasta suvel reisisin esimest korda Indiasse ning külastasin üht väga väikest ja erilist ašramit, kus järgiti müstilist sufide ja baulide traditsiooni. Õhtuti mängiti kuu ja tähtede valguses kaunite kõladega instrumente ja lauldi kõige südant avardavamaid armastuslaule Jumalikkusele meis kõigis ja kõiges. Baulid austavad Naisi kui Jumalanna maapealseid kehastusi ning on väga teadlikud menstruatsiooni ja menstruaalvere pühadusest ja väest. Guruji ehk valgustunud Meister andis mulle nime “Aditi”, mis tähendab Kosmilist Ema, algust ja lõppu, seda kogu Elu potentsiaalist rasedat sätendavat musta auku ehk Ürgema Üska (Algallikat), millest kõik sünnib ja millesse kõik lõpuks tagasi suundub.

Nimi “Loreena” lugu on mulle samuti armas – esimest korda kuulsin seda nime 5 aastat tagasi meditatsioonis, kus kohtusin oma Kaitseingliga. Olin nii suures imetluses – kui kaunis, õrn ja naiselik energia mu Kaitseinglil küll on! Kui küsisin Ta nime, siis Ta vastas: “Loreena”. Sellest möödus veel paar aastat, kuni kohtusin ühel rännakul oma Kõrgema Mina, Sügavaima Olemuse, Hingega, kelle nimi – mu suureks üllatuseks – oli Loreena! Mõistsin sel hetkel, et meil hingedel siin maises Elus ja Kehatemplis inimestena on enda Valgust, suurust, ilu ja jumalikkust palju keerulisem vastu võtta kui enda pimedust. Vaikselt ja õrnalt see püha ja ilus enesearmastuse ning oma väesse jõudmise teekond jätkub.

Ning mu kallid vanemad andsid mulle sündides nime “Elis”, mille vastu võtmisega on mul läinud vaat, et kõige kauem aega.

Alles hiljuti veel mulle isegi ei meeldinud see! Kuidas küll võis Isa valida mulle sellise nime, mis on nii Mehe kui ka Naise oma?! Ja siis umbes aasta aega tagasi jõudis mulle kohale – kui jumalik ja toetav see on olnud! Mu teekond iseenda väesse on nii tugevalt olnud seotud enda sisemise Naise ja Mehe integreerimise ja ühendamisega. Jaa!!! See alkeemiline sisemine abielu, mis toob meid terviklikkusesse, maagiasse, õndsusesse. Aitäh, kallid Ema ja Isa, ilusa ja toetava Nime ning Elu kingituse eest!

Armas, tahan edasi anda Sulle neid kogemusi ja teadmisi, mida enda teekonnal omandanud olen. Soovin, et teaksid iga keharakuga ja kogu oma olemusega, et Sa oled Püha Naisenergia kehastus siin selles reaalsuses Sinu maises ja imelises Kehatemplis. Su naiselik Keha on püha ning menstruatsioon spirituaalselt kõige võimsam aeg! Sa oled Looja – Aditi – ning alistudes oma Looja olemusele ja ühendudes Ürgema Üsaga läbi omaenda Üsa, on meil, Naistel, eriline vägi ja õnnistus Algallikaga üheskoos luua imelisi maailmu! Iseenda ja teiste kõige kõrgemaks hüvanguks!

Soovin, kallis Õeke, et elaksid selles teadmises ja tundes, et Sa oled terviklik, jumalik ning Sul ei ole puudu mitte kui millestki! Sinu sees on kõiksus – nii Mees kui ka Naine, Yin ja Yang, Maa ja Taevas, Kuu, Päike! Sa oled Kõiksus! Soovin, et laseksid lahti kõikidest piiravatest ja vähendavatest uskumustest, lõdvestuksid iseenda puhtasse algolemusse ja lubaksid enda sisemisel Naisel ja Mehel dünaamiliselt avalduda! Et puhkeksid õide selle särava ja võimsa Naisena, kes Sa tegelikult oled!

Ilusat ärkamist iseenda ilule, särale ja väele, kallis Naine!

Armastusega,

Elis
Devi Aditi Loreena

Kontakt:

devi.jogiinikool@gmail.com

Liitu meililistiga:

© Devi Jogiinikool | devi.jogiinikool@gmail.com