Õdede tervendus

Aitäh, et oled minuga sel ilusal ja pühal enesearmastuse teekonnal!

Olles veetnud viimased pea kaks aastat siin Balil palju aega üksi ja omaette (viimased kaheksa kuud koos oma kiisuhärra Ramaga), siis selle ajaga on mulle üha selgemaks saanud, kui väga olulised on Suhted meie ümber. Ja just need eriliselt tervendavad ning ilusaid ja inspireerivaid peegeldusi täis Sidemed teiste Naistega, Õdedega!

Mõned kuud tagasi käisin Jumalanna Durga Templis ja küsisin Jumalannalt: “Miks mu suhted Meestega nii raskendatud on – miks on nii, et päris lõpuni välja mina ei usalda Mehi ja Mehed mind?!”
Jumalanna küsis vastu – “Aga kas Sa ise usaldad Naisi? Päriselt?!”

Ja ütles: “Ava oma Süda taas Õdedele, lase lahti valust, usaldamatusest, võrdlemisest, hirmudest. Võta vastu nende armastus ja toetus ning paku seda ka ise vastu.”

Pisarad hakkasid põski mööda voolama ja süda avanes taas armsatele armastavatele Õekestele, kes on ilmselt samamoodi kogenud kunagi reetmist, võib-olla ka ise usaldust murdnud.

Tõesti! Olin aasta alguses saanud haiget – kogenud reetmist hingeõe poolt ning seejärel oma südame kõikidele Naistele lukku keeranud ja lõiganud sellega end ära sügavast, toitvast Õdede armastusest. Mõistsin sel hetkel, kui valus ja kurb oli mul selles eraldatuses olnud!

Ja taipasin ka seda, et kui mu Sisemine Mees ei usalda teisi Naisi, siis ilmselgelt ei usalda ma ka Naist enda sees. Ja mu suhted Meestega lihtsalt peegeldavad seda sisemist usaldamatust! Sest kuidas saab Mees mind lõpuni välja usaldada, kui ma Naisi ehk iseend ei usalda?!

Tunnen, et on tervenemise aeg – aeg andestada iseendale ja teistele, valida uuesti usaldada ja olla usaldusväärne. Avada oma Süda sellele erilisele ja toitvale armastusele, mida vaid Naised meile pakkuda suudavad.

Ja ma olen veendunud, et kui taastame usalduse ning armastava ja toetava ühenduse oma Õdedega, tervenevad ka meie suhted Meestega!

Suurim kingitus, mida senised Devi Jogiinikooli rännakud mulle on toonud, on kõik need imelised, armsad, targad Naised, kes mulle oma Maailma ja Südame on avanud.

Sõsarkond. Sisterhood. Sellised Õed, kes päriselt tahavad Sind võimsana iseendana säramas näha ning tuletavad Sulle Su ilu ja vägevust meelde, kui oled selle unustanud 🙂 Kes hoiavad Sinu Südant kui kõige õrnemat ja olulisemat kingitust, mis neile kunagi hoida antud.

See on see, mida oma Ellu kutsun, vastu võtan ja ka teistele pakkuda soovin!

Armastan, austan ja hoian Sind, armas Õeke!

Devi Aditi Loreena

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kontakt:

devi.jogiinikool@gmail.com

Liitu meililistiga:

© Devi Jogiinikool | devi.jogiinikool@gmail.com