Mis vägi on Sinisel Lootosel?!

Taimed on Maaema kingitused meie Hinge ja Kehatempli tervenduseks ja toetuseks sel maisel teekonnal. Igal taimel on oma Vägi ja Spirit oma unikaalsete omaduste ja energiaga.
On Taimi, mis on kohe eriti võimsad ja mida juba aastatuhandeid on spirituaalsetes tseremooniates ja rituaalides avardumise ja kõrgema ühenduse loomiseks kasutatud.

Üks selline vägev Taim on Lootos. Lootosel on sügav spirituaalne tähendus sümboliseerides taassündi ja valgustumist. Ta toetab meid ühendumisel meie puhta, piiritu ja lõputu Algolemusega, oma Kõrgema Olemusega, oma Hinge potentsiaaliga.
Sinine Lootos on aga üks erilisemaid ja haruldasemaid Lootosi üldse! Tema energia toob meile mõtteselgust, hingepuhtust ja -rahu ning toetab meid meie Kõrgeima ja Sügavaima Tõe väljendamisel.

See väekas Taim avardab ja tõstab meie teadvust ja meeleolu. Ühendades meid oma Algolemusega toob ta meile kõrgemat hingejuhatust. Ta on sügavuti lõdvestav ja rahustav, ärevust leevendav ning kosutavat und, unenägude nägemist ja selgust soodustav. Tõstes meie heaoluhormoone toob hea tuju ning kerge afrodisiaakumina mõjutab positiivselt ka meie seksuaalset kirge.

Tema lõhn ja maitse on lummavad ja rikkalikud. Tema Ilu südant avav

Sinisest Lootosest saab valmistada vägevat teed, mis toob meile tervendust, kosutust ja Kõrgemat juhatust.

Tõin seda väekat orgaanilist kuivatatud taime endaga kaasa Balilt ning see on ühe armsa kohaliku Naise poolt armastuse ja hoolega kasvatatud!

Sul on võimalus kogeda Sinise Lootose maagiat ja väge toetavates ja tõstvates Naisteringides Tartus ja Tallinnas.

Armastusega
Elis ehk Devi Aditi Loreena

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kontakt:

devi.jogiinikool@gmail.com

Liitu meililistiga:

© Devi Jogiinikool | devi.jogiinikool@gmail.com