Kuust, maagiast ning kohtumisest bali preestri ja madudega

Jõudsin just tagasi oma väekohast ookeani ääres siin Balil. Leidsin selle erilise ja tervendava paiga täiesti intuitiivselt mõned nädalad tagasi, kui läksime mu kalli fotograafist hingeõega randa minust pilte tegema. Olime juba tükk aega kuuma päikese käes mööda rannajoont liivas sumbanud, kuni lõpuks jõudsime kohta, kus mu keha ja süda ütlesid selgelt: oleme kohal!

Paar päeva hiljem päikeseloojangu ajal kohtusin seal samas kõige siiramate silmadega kohaliku preestri Papaga, kes avas mulle selle väekoha saladusi ja tutvustas ka selle maagilisi elanikke.

Pärast seda esimest korda Papaga tutvumist, kohtusin koju minnes ka Kundalini Shakti esindajaga – ühe suure ja priske Maoga. Kolmandat korda preestriga liival istudes ja vesteldes, roomas minust väga lähedalt üks maagiline must olend mööda. Papa ainult naeris minu ehmatuse peale (tema teadis juba 5 minutit varem, et Madu meid tervitama tuleb) ja ütles, et tänaksin Teda ja võtaksin Ta õnnistused vastu.

Igastahes, nüüd olen igal päikeseloojangul selles väekohas iseendaga kohtumas käinud ning nii ka täna, Kuu loomise ajal. Olin seal juba tund aega mediteerinud ja palvetanud, kuni palusin, et Ookean õnnistaks kõikide Naiseliku väe äratamise rännakust osa võtnud ja tulevikus osalevate Naiste südamesoove ja taotlusi. Ning just sellel maagilisel hetkel jõudis randa üks eriti suur ja võimas laine ning võttis kivi peal ootavad annid endaga kaasa – kinnitades, et oleme niiniii hoitud ja toetatud!

Soovin Sulle imelist uut Kuutsüklit!
Devi Aditi Loreena

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kontakt:

devi.jogiinikool@gmail.com

Liitu meililistiga:

© Devi Jogiinikool | devi.jogiinikool@gmail.com