Miks ma ei masturbeeri ja ei soovita seda ka Sul teha?!

Tere, väekas Naine!

Alustuseks palun vabandust selle koleda pealkirja pärast! Kohe selgitan…

Sõnad on loitsud! Words cast spells. That’s why it’s called spelling! Ka Piibel (olgugi et tänapäevane Piibel on paljuski algupärasest muudetud ja kogu naisprintsiibiga seonduv on sealt kas välja võetud või siis tihti pahupidi pööratud) ütleb: “Alguses oli Sõna, ja Sõna oli Jumala juures, ja Jumal oli Sõna.”

SÕNADEL on võimas LOOMISJÕUD! Igal sõnal on oma vibratsioon ja sellega seotult tema algne tähendus. Sõnadega me loome oma reaalsust!
Sõna masturbeerima tuleneb ladinakeelsest sõnast masturbat ja tähendab KÄEGA RÜVETAMA!
Ma ei tea, kuidas Sinuga (tegelikult tean küll!), aga mina küll oma kõige pühamat kehaosa, oma ilusat roosinupukest puudutades teda ei rüveta. Ma puudutan teda armastavalt, sügava austuse ja hellusega. Nii nagu Ta seda väärib!

Sanskriti keeles nimetatakse vagiinat (mis jällegi on etümoloogiliselt Naisi ja naisenergiat vähendav, kuid sellest juba teinekord) YONIKS, mis tähendab väravat Allikasse. Jah, meie yoni on Värav Algallikasse! Läbi oma Emaka portaali oleme Naistena otseühenduses Algallikaga. Läbi selle värava sisenevad hinged siia reaalsusesse – see energeetiline potentsiaal on meil Naistena kõigil olemas, hoolimata sellest, kas me kogeme selles kehastuses emadust või mitte!

Ehk siis meie Yoni on Püha Graal! Ja kui ma oma Yonit puudutan, siis ma kohe kindlasti mitte ei rüveta teda oma käega, vaid pakun talle kõige sügavamat austust ja armastust ning läbi selle tervendavat naudingut, mida ta Püha Graalina ka väärib!

Siiski on meil võimalik endale naudingut pakkuda väga erineval viisil. Enne naiselike tantristlike praktikatega kokku puutumist tegin seda pigem pinnapealselt, väga lokaalselt ning mitte-väestavalt.

Tänaseks on enesele naudingu pakkumine minu jaoks kujunenud võimsaks enesearmastuse praktikaks, mis toidab, laeb ja rahuldab mind sügavuti! Kui varem võisin kogeda pigem lokaalset pinge kasvatamist ja siis selle hetkelist vabanemist (mõnikord võimsama, teinekord tagasihoidlikuma ilutulestikuna), siis tänaseks on sellest saanud püha rituaal, mis on iga kord nii erinev ja eriline, kuid alati väestav; iseenda, maailma ja Universumiga ühendust loov; energiaga täitev ning tihti lausa psühhedeelne teadvust avardav ja kogu keha hõlmav kogemus!

On praktikaid, nippe ja tehnikaid, mida ma ka Devi Jogiinikooli “Naudingulisuse äratamise rännakul” jagan ja mis toetavad seda, et meie enesele naudingu pakkumine oleks tõeliselt väestav. Et me ei kaotaks oma eluenergiat ja tüüpiliste lokaalsete orgasmidega lihtsalt ei tulistaks seda oma kehast välja, vaid oskaksime oma energiat kasvatada, võimendada ja üle kogu keha ringlusesse lubada!

See on vaid üks, kuid väga sügav ja võimas teema, millesse me 12-nädalases online programmis sukeldume. Ikka selleks, et oleksime vabad, terviklikud, oma väes ning ühenduses iseenda naiselikkusega. Et meie väljapoole hõõguv sisemine rahu tervendaks ka Mehi ja teisi Naisi meie ümber!

Kui Sa tunned kutset enda seksuaalsust sügavamal tasandil avastada, avardada ja tervendada, siis oled väga oodatud meiega ühinema sel kolmekuulisel transformatiivsel rännakul.

Meie ring on end vaikselt juba loomas – alustame sügisese pööripäeva energiate toel 18.09 ja lõpetame talvisel pööriajal!

Armastusega
Elis ehk Devi Aditi Loreena

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kontakt:

devi.jogiinikool@gmail.com

Liitu meililistiga:

© Devi Jogiinikool | devi.jogiinikool@gmail.com