Täiskuu mõju ja kingitus meile!

Täna õhtul kell 21:21 on Kuu oma täies hiilguses. Täiskuu perioodil on Kuu mõju kõige võimsam – ja see võib olla nii ülendav kui ka segadust tekitav. Eile, täna, homme on Kosmoses Shaktit ehk naisenergiat kõige enam ja selle toel on võimendatud kõik, mis ON!

Kui me ei ole mingi osaga endast kontaktis ehk teadlikud mingist aspektist iseendas, siis täiskuu valgus valgustab ja võimendab neid pimedaid kohti. Täiskuu aitab meie teadlikkust tõsta, tuues üles neid osasid meist, mida me näha pole tahtnud. Seda selleks, et me saaksime terviklikuks ja teadlikuks iseendast kui Kõiksusest. Kui oleme teadlikud, siis saame teadlikult valida, mida soovime luua – missuguseid jumalikke mänge mängida.

Jaa, Täiskuu energiad toovad üles selle, mis on nagunii olemas, aga võib olla allasurutud. Täiskuu võimendab kõike, mis ON. Kui on hea, siis on eriti hea. Kui aga on vaja midagi teadvustada, siis toob ta selle kandikul meie ette ja see ei pruugi alati nii meeldiv esmapilgul tunduda.

Kuid nende varjukülgede vastuvõtmises peitub tohutu jõud!
Kui misiganes “negatiivne” tunne üles kerkib, siis tervita teda austuse ja kohaloluga. Tunne teda. PÄRISELT. Lihtsalt luba teda ja võta ta oma suurde südamesse vastu teadmisega, et ka see olen mina ja ka selle olemus on Armastus. Imelisel kombel transformeerib täielik lubamine ja läbitundmine misiganes “negatiivse” tunde Armastuse jõuks.

Armas, võta sel Täiskuu perioodil endale püha aeg ja ruum, et luua teadlik kontakt Kuuga ja luba tal end toetada – valgustada neid pimedaid kohti, mis soovivad olla vastu võetud, ning võimendada ka kõike ilusat ja puhast, mis juba on.

Ilusat ärkamist meile omaenda Väes maagilises Täiskuu Valguses!

Armastusega
Devi

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kontakt:

devi.jogiinikool@gmail.com

Liitu meililistiga:

© Devi Jogiinikool | devi.jogiinikool@gmail.com