Lugu Šivast ja Parvatist 

Kallis Naine,

Kas oled kunagi tundnud, et paljud spirituaalsed praktikad, mis tänapäeval levivad, on oma olemuselt rohkem mehelikud, sobides ideaalselt meestele, aga pole alati nii toetavad Naistele?

Kas teadsid, et kõik joogaõpetaja kursused põhinevad tekstidel, mis pandi kirja Meeste poolt ja Meestele. Need tekstid põhinevad õpetustel, mis ütlevad, et inimese kehas on 9 väravat, kust energia meist välja voolab. Kuid need samad tekstid, mis on jooga ja meditatsiooni piibliks, jätsid mainimata, et Naise kehas on neid energeetilisi väravaid hoopiski 13!

Tegelikult oli jooga olemas juba palju varem, kui see kirja pandi.

Jagan Sinuga üht värskendavat ja mahlast lugu, mis räägib esimesest joogist Šivast ja tema Naisest Parvatist.

See lugu on selline:
Sensuaalne Parvati, kes oli oma naiseliku kehaga imelises kontaktis, elas pidevas õndsuses ja ekstaasis. Ta nautis iseennast ja oma püha aega nii väga, et veetis iga päev tunde oma salakohas, kus keegi teda segada ei tohtinud. Šiva oli aga väga uudishimulik ja pisut isegi kade, et Parvatil iseendaga nii mõnus ja hea oli. See, mida tema salapärane Naine sel ajal küll teeb, tekitas temas nii sügavat huvi, et ühel päeval otsustas ta teda eemalt jälgida. Kui Parvati järgmisel korral taas oma pühasse kohta suundus, järgnes Šiva talle salaja. Ta jälgis teda terve selle päeva eemalt ja nägi enda imestuseks, kuidas Parvati lihtsalt mõnules ja puhkas looduse rüppes, võttes aeg-ajalt täiesti intuitiivselt erinevaid asendeid, mis tema kehas energia liikuma panid ja imelisi naudingupuhanguid tekitasid.
Šiva oli täiesti rabatud sellest kaunist ja sensuaalsest vaatemängust ning ta soovis rohkem kui midagi muud kogeda samasugust õndsust, kohalolu ja ühendust oma kehaga!
Ta jälgis Parvatit sedasi eemalt ja salaja mitu mitu päeva, püüdis meelde jätta kõik asendid, mida Parvati võttis, ning hakkas neid seejärel pühendunult iga päev praktiseerima. Niiviisi inspireeris sensuaalne Parvati kõige esimest joogit Šivat.

Kui Sa järgmine kord joogatunnis mõne asana võtad, siis võid seda lugu meenutada.

Armastusega
Devi

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kontakt:

devi.jogiinikool@gmail.com

Liitu meililistiga:

© Devi Jogiinikool | devi.jogiinikool@gmail.com