Loomine läbi Naiseliku väe

Lae alla “Loomistsükkel

I OSA – Loeng

Naistena ei ole me staatilised ega lineaarsed, vaid hoopis tsüklilised nagu Maaema ja Kuu. Just nagu Kuu kasvab ja kahaneb, kasvame ja kahaneme ka meie – mõnikord me ilmume kohale täies säras ja hiilguses, oleme energeetilised ja ekstravertsed nagu Täiskuu, mõnikord aga oleme vaiksed, mõtlikud ja introvertsed nagu Noorkuu.

Me kogeme kuu jooksul nelja erinevat faasi, mille jooksul toimuvad muutused meie hormonaalses tasakaalus, ajukeemias, energiatasemes, meeleolus ning isegi immuunsüsteemis – me ei ole üks ja see sama Naine iga päev!

Ja mis on veelgi põnevam – Naise keha ja selle tsüklid peidavad endas tohutut väge – igas faasis on meil teatud kõrgendatud tugevused!

Tundes oma naiselikku keha ja tsüklilisust saame me seda energeetilist voogu, mis iga kuu meie Kehatemplit läbib, teadlikult ära kasutada ning luua kogu oma potentsiaali ulatuses! Olla vägevad Loojad, elades sealjuures kooskõlas oma naiseliku keha ja loomuliku rütmiga ilma oma naiselikku pehmust ja õrnust kaotamata! Meie menstruaal- ehk viljakustsükkel on meie loomistsükkel!

Saame teada:
• Kuidas meie naiselik rütm ja Kuu omavahel seotud on.
• Mis on need 4 faasi, mida me naistena igas kuus läbime ja mis meiega nendes faasides toimub.
• Mis on need kõrgendatud tugevused, mida iga faas endas peidab?
• Kuidas neid faase maksimaalselt ära kasutada?
• Kuidas teadlikult luua läbi naiseliku väe?

PS! Jagan Sinuga ka väga head ja praktilist joonist, mille saad endale välja printida ja mis Sind ka hiljem toetama jääb.

II OSA – Meditatsioon

Lisaks informatiivsele ja põnevale loengule, kogeme üheskoos ka Emakat aktiveerivat, puhastavat ja tervendavat meditatsiooni!

Kuna Emakas on meie Väe- ja Loomiskeskmeks ning kogu meie loomeenergia voolab läbi selle, siis on väga oluline, et meie Emakad oleks energeetiliselt puhtad ja aktiveeritud.

Füüsiliselt, energeetiliselt ja spirituaalselt on meie emakas värav, läbi mille hinged sisenevad ellu. Olenemata sellest, kas me selles elus kogeme Emaks olemist või mitte, on meil läbi oma Emaka otseühendus Algallikaga/Loojaga ning läbi selle portaali loome me kõike, kuhu me oma eluenergia suuname (kas siis teadlikult või mitte).
Tihti on aga hoopis nii, et Emakasse on salvestunud rasked kogemused ja energiad, meie eluenergia ja -rõõm on blokeerunud ning meil puudub ligipääs oma väele.

Meditatsiooniga puhastame meie Emakad:
• enda ja lähedaste allasurutud, rasketest emotsioonidest.
• häbist ja süütundest.
• piiravatest uskumustest.
• esivanemate mustritest ja lugudest.
• negatiivsetest seksuaalsetest kogemustest.
• eelnevate seksuaalpartnerite energiatest.
• valusatest ja traumatiseerivatest kogemustest seoses abordi, sünnituse või nurisünnitusega.

Kui meie Emakad on puhtad ning eluenergia voolab vabalt, siis valdab meid sügav rahu ja puhas rõõm! Oleme ühenduses läbi Emaka oma kõige sügavama Tõe ning Tarkusega. Sealt tuleneb meie eneseteadvus ja -väärikus, loomingulisus, võime manifesteerida küllust ning terveid ja toetavaid suhteid. Oleme ühenduses oma võimsa shakti ehk loomeenergia, millega luua just selline imeline Elu, mida meie hing kogeda ihkab!