Online Loeng-meditatsioon "Hormonaalne tasakaal"

Kutsun Sind Naisenergiat aktiveerivale ja Kehatemplit tervendavale online Loeng-meditatsioonile
“Hormonaalne tasakaal”.

AEG: L, 18.03 kell 11:00 (kokku u 2h). JÄRELVAATAMISE VÕIMALUS!

27.00

Kutsun Sind Naisenergiat aktiveerivale ja Kehatemplit tervendavale online Loeng-meditatsioonile “Hormonaalne tasakaal”, kus jagan Sinuga Naiste tervise kõige olulisematel teemadel!

Õpime tundma oma tsüklilist hormonaalsüsteemi – seda, kuidas meie hormoonid kuu lõikes muutuvad ning kuidas need muutused meid mõjutavad.

Saame teada, mis on need peamised faktorid, mis Naiste hormonaalset tervist mõjutavad, ning kuidas elada selliselt, et meie hormoonid oleksid rõõmsad ja meie sealjuures.

Loeng on toetav ja kasulik igas vanuses Naistele, kes soovivad oma naiseliku Kehatempliga tugevamat ühendust luua ning leida lahendust sellistele sümptomitele nagu: väsimus, ärrituvus, ärevus, depressioon, vaginaalne kuivus, madal libiido, kaalutõus, viljatus, ebaregulaarne ja/või vererohke menstruatsioon, PMS, premenopausi sümptomid jms.

PS! Loengu järel kogeme Naisenergiat aktiveerivat ning tervendavat meditatsiooni.

AEG: L, 18.03 kell 11:00 (kokku u 2h). Kui see aeg Sulle ei sobi, siis sellest pole midagi, kuna loeng ja meditatsioon salvestatakse. Kõigile osalejatele saadetakse see kohtumise järel vaatamiseks või uuesti kogemiseks.

KOHT: kohtume zoom keskkonna vahendusel. See tähendab, et Sa saad meie Naisteringi ja ühisväljaga ühineda mugavalt ja mõnusalt ükskõik kust maailma otsast! Info sündmuse kohta saadan Sulle pärast registreerimist.

PS!! Kohtumise lõpus on Sul võimalik saada ülevaade Devi Jogiinikooli 16. aprillil algavast ja kolm kuud kestvast Kehatempli äratamise online rännakust (juhul kui see Sind ei kõneta, on Sul võimalik enne seda kohtumiselt lahkuda).

Kontakt:

devi.jogiinikool@gmail.com

Liitu meililistiga:

© Devi Jogiinikool | devi.jogiinikool@gmail.com  |